DEKORASYONDA KÜÇÜK DOKUNUŞLAR

Eviniz artık size çok sıradan geliyor, eski heyecanınızı kaybettiğinizi düşünüyorsanız, dekorasyonunuzda değişiklik yapmanın zamanı gelmiş demektir. Dekorasyonda değişiklik denince hemen gözünüz korkmasın, dekorasyonlarınızda küçük dokunuşlar ile büyük değişiklikler elde etmeniz, evinizi daha çok sevmeniz ve daha yaşanabilir bir yer haline getirmeniz mümkün. Bu değişiklikler evinize ayrı bir hava katacak ve içinizdeki eski heyecanın tekrardan geldiğini göreceksiniz.

Antre:

Antreler evinizin giriş bölümüdür, çok iyi dekore edilmiş bir antre misafirlerinizin üzerinde müthiş bir etki yaratacaktır. Antrelerinize ufak değişiklikler ile canlılık katabilirsiniz.Girişte kibar bir gömmeli dolap veya dekoratif ayna dolabı üzerine birkaç aksesuar ile dikkatleri çekebilmeniz mümkün.

Eğer antre bölümünüz genişse tekli veya ikili koltuk düşünebilirsiniz.

Duvar aydınlatmaları kullanmanız içeriyi daha kaliteli ve ferah göstermeye yetecektir.Girişte bulunan ayna hem evden çıkarken son kez nasıl göründüğünüze bakmanızı sağlayacak hem de antrenizin daha aydınlık olmasını sağlayacaktır.

Salon:

Salonunuzda duvar tablosu olmazsa olmazlardandır, duvar tablonuzu değiştirebilir biraz renkli bir tablo ile içinizi neşelendirebilirsiniz. Tablo demek direkt olarak içerideki atmosferin değişmesi demektir.

İçerde kullandığınız pastel renkler sizi durgunlaştırabilir, bu durgunluğu bozmak için masaüstünde 1-2 ufak renkli aksesuar yeterli olacaktır, renklerde değişiklik yapmak enerjinizi yüksek tutmaya yardım edecektir.

Salonunuzda hep eşyaların yerini değiştirmekten sıkıldıysanız, salonun köşelerine abajur, çiçek, heykel gibi bir motif koymanız, sizi oldukça şaşırtacak bir etkileşim olacaktır.

Son olarak, koltuk yastıkları; koltuk yastıklarınızı renklendirmenizi tavsiye ederiz, duvarda veya etrafınızdaki renkleri gözlemleyip, koltuk yastıklarınızı salonunuzdaki en canlı renklerin toplandığı yer gibi yapabilirsiniz.

Yatak Odası;

Odalar salonlara nazaran daha küçüktür, yapılacak en ufak değişiklik daha fazla fark edilecektir. Yatak odaları kişiye özeldir ve içinizden geldiği gibi dekorasyonda değişiklikler yapabilir, sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

1-Odanızın küçük geldiğiniz düşünüyorsanız ilk yapmanız gereken şey, gardroplara boy aynası koymanız.

2-Odanızı daha büyük göstermek için ikinci yapılabilecek şey aydınlatmadır, aydınlatmanızda güçlü ve sıcak renkler odanızı daha büyük ve ferah gösterecektir.

3-Duvar boyalarında mümkün olduğunca açık renkleri tercih etmeniz, odanızın daha ferah bir hal almasını sağlayacaktır.

4-Halı, odayı küçük gösteren bir aksesuardır, parkeniz var ise üzerindeki halıyı bir müddet depoda bekletebilirsiniz.

5-Yastık başlarında, nevresim takımlarınızda veya duvar tabloları ile yapılacak değişiklikler odanızın baştan aşağı değiştiği hissi uyandırabilir.Odanızın kapı arkasında kullanacağınız led aydınlatma ile hafif loş, sakinleştirici bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Seha Yapı bir İttifak Holding kuruluşudur.