Doğru Ev Almak İçin Önce Danışın Sonra Taşının..

Ev almak ve kiradan kurtulmak herkesin hayali. Ancak maketi başka inşaatı başka yapılar en çok karşılaşılan sorunlardan biridir.

Ev almayı mı düşünüyorsunuz? Dikkat etmeniz gereken birçok konu var. İlk olarak alacağınız dairenin mühiti ve kalitesine dikkat etmelisiniz. Evin büyüklüğü ve ailenizin büyüklüğü oranı bir diğer önemli nokta. Geniş daireler size cazip gelebilir ancak daha sonradan gereksiz büyüklükte bir daire aldığınıza pişman olabilirsiniz. Küçük ve sığamayacağınız bir daireyi ise yatırım amaçlı düşünebilirsiniz.

Örnek daire gezilerek yapılan ev alımı oldukça yaygınlaşan bir uygulamadır. Ancak bu uygulama sizi yanıltabilir. Örnek dairelerin yanında inşaat sahasını da mutlaka gezmelisiniz. Örnek dairelerde yerleştirilen mobilyalar evi olduğundan farklı görmenize sebep olabilir. Dikkate etmeniz gereken yerler evin döşemesi, armatürleri, duvar ve alçı işçiliği olmalıdır. Daire satın alırken bu konudan anlayan birilerine de kontrol ettirebilirsiniz. Böylelikle eşyayı değil daireyi kontrol etmiş olursunuz.

Seha Yapı Konutlarının Tercih Edilme Sebebi “Güven”

Seha Yapı bu güveni haketmek için çok çalışıyor. İşte bu güvenin sebepleri;

• Seha Yapı müşterileri, daha temelde satın aldıkları evlerini zamanında ve taahhüt edildiği şekli ile teslim alırlar.

• Seha Yapı tarafından tasarlanan her ev, evde yaşayacak her bir birey düşünülerek, onlara kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde projelendirilir.

• “Seha her zaman kazandırır” da bu güvenin bir diğer sebebidir.

• Bir başka güven sebebi de sürdürülebilir hizmet sürecidir. Seha Yapı Müşteri Servisi, işçilik ya da malzemeden kaynaklanabilecek hataları teknik ekipleriyle hemen çözüme kavuşturur.

 

 

1 Yorum

Yorum Yap
  • Bayram vazgecilmezlerimiz!
    Elbette ev yapimi baklavalar.
    Ama malesef simdi hep hazir tatlilar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Seha Yapı bir İttifak Holding kuruluşudur.