Peyzaj Mimarisi

Peyzaj mimarları çevreyi şekillendirerek ekolojik sağlığın hayatta kalmasını ve gelişmesini sağlar. Görünüm ve tasarım açısından çok önemli olan peyzaj mimarlığı; saraylar, parklar ve yaşam alanlarının bölgenin gerek psikolojisini gerek yaşayışını göz önünde bulundurarak tasarımlarını yaparlar. Çiçeklendirme ile, parkın tam ortasına koyulan bir süs havuzu ile, yerlerde ve taşlarda kullanılan renklerle, bank ve diğer aletlerin şekil ve renk seçimleriyle rengarenk bahçeler ortaya çıkararak göze hoş gelen tasarımlar yaparlar.

Çevre düzenlemesi olarak yapılacak her tasarım insanların dikkatini çeker ve onlara her açıdan güzel hisler kazandırır.

Seha Yapı projelerinde peyzaj mimarlığına önem göstererek ev sahiplerine yemyeşil, huzurlu ve estetik bir yaşam alanı sunmaktadır.

Hem huzurlu hem de bahçeli Yasemin Evleri geniş yeşil bir alana kurulmuştur. İhtiyacınıza yönelik tasarlanmış geniş ve konforlu dairelerin yer aldığı bu proje, yemyeşil peyzajıyla göz doldurmaktadır.

Panorama Evleri de çok geniş yemyeşil bir alana kurulmuştur ve bu alan içerisindeki sosyal faaliyet alanları peyzaj mimarları tarafından özenle tasarlanmıştır. Yemyeşil bahçesi, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, spor tesisleri ve geniş sosyal tesisinin içerisinde yüzme havuzu, hamamı, saunası, fitness salonu ve çok amaçlı salonu ile zenginleştirilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Seha Yapı bir İttifak Holding kuruluşudur.